Voor iedereen wiens mailbox een onoverzichtelijke wirwar aan berichten is: de indeling voor de voorstellingen op een rijtje (maar ga zéker nog even op speur in je mailbox zodat je geen Cabriole info mist m.b.t. de voorstellingen!) Voorstelling De Kleine Zeemeermin | Zaterdag 8 juni 2024
Voorstelling 1 - Aanvang 10:15 uur
Woensdag     14:10-15:00               Creatieve Dans 4-6 jaar – Laura         Â
Vrijdag           09:45-10:00               Peuterdans 2.5-4 jaar – Laura                    Â
Zaterdag        11:00-12:00               Creatieve Dans 6-7 jaar – Laura                 Â
Zondag          09:40-10:30               Theater & Musical 4-6 jaar – Tamar          Â
Â
Voorstelling 2 - Aanvang 12:45 uur
Woensdag     11:00-11:45               Peuterdans 2.5-4 jaar – Laura                    Â
Woensdag     15:50-16:40               Creatieve Dans 4-6 jaar – Anouk (Bussum) Woensdag     16:40-17:40               Klassiek Ballet 6-9 jaar – Anouk (Bussum) Â
Zaterdag        12:00-12:50               Creatieve Dans 3.5-5 jaar – Laura                        Â
Â
Voorstelling 3 - Aanvang 15:15 uur
Vrijdag           13:40-14:30               Creatieve Dans 4-6 jaar – Laura (Bussum) Â
Vrijdag           14:30-15:30              Creatieve Dans 6-7 jaar – Laura (Bussum) Â
Zaterdag        08:30-09:15               Peuterdans 2.5-4 jaar – Laura                    Â
Zaterdag        09:20-10:10               Creatieve Dans 5-6 jaar – Laura                Â
Â
Voorstelling 4 - Aanvang 17:30 uur
Maandag       16:00-17:00               POP Dansmix 6-8 jaar – Anouk                   Â
Woensdag     15:00-16:00               Creatieve Dans 6-7 jaar – Laura                 Â
Donderdag    15:30-16:30               Klassiek Ballet 6-9 jaar – Laura                  Â
Zaterdag        10:10-11:00               Creatieve Dans 4-5 jaar – Laura                 Â
                    Â
Theaterpresentaties Met Hart & Ziel | Zondag 9 juni 2024Â
Theaterpresentaties 1 - Aanvang 10:15 uur
Vrijdag           15:30-16:30                         Theater- & Musicalles 7-12 jaar – Laura        Â
Zondag          10:30-11:30                         Theater- & Musicalles 7-10 jaar – Tamar          Â
Zondag          11:30-13:00                         Theater- & Musicalles 11-16 – Tamar          Â
Â
Theaterpresentaties 2 - Aanvang 13:15 uur
Maandag       17:00-18:00                         POP Dansmix 9-12 jaar – Anouk                Â
Maandag       18:00-19:00                         Modernjazz I 12-16 jaar – Anouk Dinsdag         16:00-17:00                          Klassiek Ballet 7-10 jaar – Esmée               Woensdag     18:00-19:15                         Klassiek Ballet 9-12 jaar – Laura               Â
Donderdag   16:30-18:00                         Klassiek Ballet 10-14 jaar – Laura          Vrijdag           17:00-18:00                          Moderne Dans 8-12 jaar – Anouk              Â
Â
Theaterpresentaties 3 - Aanvang 16:15 uur
Maandag       19:00-20:15                         Modernjazz II 14-21 jaar – Anouk           Dinsdag         20:00-21:30                           Klassiek Ballet volwassenen – Esmée         Â
Woensdag     16:00-17:00                          Klassiek Ballet 8-10 jaar – Laura     Â
Woensdag     17:00-18:00                          Moderne Dans 8-12 jaar – Laura          Donderdag    20:30-22:00                          Klassiek Ballet volwassenen – Nadine          Vrijdag           16:30-17:30                           Klassiek Ballet 8-11 jaar – Laura          Â
Â
Theaterpresentaties 4 - Aanvang 19:15 uur
Dinsdag         17:00-18:30                           Klassiek Ballet 11-14 jaar – Esmée            Â
Dinsdag         18:30-20:00                           Klassiek Ballet 14-21 jaar – Esmée           Â
Donderdag    18:00-19:30                         Klassiek Ballet 14-21 jaar – Nadine          Vrijdag           10:45-11:45                           Dansmix & Beweging 55+ - Patty & Laura        Â
Vrijdag           18:00-19:15                           Modernjazz III 14-24 jaar – Anouk   Â