Lesrooster

Dag Tijd Les Docent
Maandag 15:50 - 16:40 Kinderles
5 / 6 jaar
Saskia Sap Saskia Sap
16:40 - 17:40 Mix Klassiek Ballet / Jazzdans
9 / 12 jaar
Saskia Sap Saskia Sap
18:30 - 19:30 Jazzdans
Tieners 10 / 14 jaar
Marloes Marloes van Zuuk
19:30 - 20:45 Jazz & Relax
Volwassenen beginners / intermediate
Marloes Marloes van Zuuk
 
Dag Tijd Les Docent
Dinsdag 16:15 - 17:30 Klassiek Ballet
Selectieklas 1 - 8 / 11 jaar
Asuka Watanabe Asuka Watanabe
17:30 - 18:45 Klassiek Ballet
Selectieklas 2 - 11 / 15 jaar
Asuka Watanabe Asuka Watanabe
18:45 - 19:00 Klassiek ballet met spitzen
Vanaf 12 jaar (i.c.m. 17:30 uur les)
Asuka Watanabe Asuka Watanabe
19:00 - 20:30 Klassiek ballet met spitzen
Gevorderd vanaf 15 jaar / volwassenen (spitzen optioneel)
Asuka Watanabe Asuka Watanabe
 
Dag Tijd Les Docent
Woensdag 09:30 - 10:10 Dreumesdans
Huidige cursus loopt tot 27 maart, nieuwe cursus start 8 april (10 lessen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
10:15 - 10:55 Peuterdans
Huidige cursus loopt tot 27 maart, nieuwe cursus start 8 april (10 lessen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
11:00 - 11:40 Peuterdans
Huidige cursus loopt tot 27 maart, nieuwe cursus start 8 april (10 lessen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
12:00 - 12:30 BabyYoga
(start bij voldoende aanmeldingen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
13:30 - 14:20 Kinderles
6 / 7 jaar
Laura Peters Laura Peters
14:20 - 15:10 Kinderles
Kleuters
Laura Peters Laura Peters
15:10 - 16:10 Klassiek Ballet
8 / 10 jaar
Laura Peters Laura Peters
16:10 - 17:10 Klassiek Ballet
10 / 14 jaar
Laura Peters Laura Peters
17:10 - 18:00 Streetdance
6 / 9 jaar
Laura Peters Laura Peters
18:00 - 19:00 Moderne Dans
8 / 12 jaar
Laura Peters Laura Peters
19:00 - 20:15 Jazzdans
Tieners 14 / 20 jaar
Marloes Marloes van Zuuk
20:15 - 21:30 Jazzdans
Volwassenen gevorderd
Marloes Marloes van Zuuk
 
Dag Tijd Les Docent
Woensdag
Locatie: De Zanderij
16:15 - 17:15 Klassiek Ballet
8 / 10 jaar
Marianne Marianne Barmentloo
17:15 - 18:30 Klassiek ballet met spitzen
Gevorderd 11 / 15 jaar (spitzen optioneel)
Marianne Marianne Barmentloo
19:30 - 20:30 Klassiek Ballet
Volwassenen beginners / intermediate
Marianne Marianne Barmentloo
 
Dag Tijd Les Docent
Donderdag 17:00 - 18:00 Boys Class
6 / 9 jaar
Kevin Kevin Gumbs
18:00 - 19:00 Boys Class
10 / 14 jaar
Kevin Kevin Gumbs
19:00 - 20:30 Klassiek ballet met spitzen
Gevorderd vanaf 13 jaar (spitzen optioneel)
Jacqueline Sap Jacqueline Sap
20:30 - 22:00 Klassiek ballet met spitzen
Gevorderd vanaf 15 jaar / volwassenen (spitzen optioneel)
Jacqueline Sap Jacqueline Sap
 
Dag Tijd Les Docent
Vrijdag 09:00 - 09:40 Peuterdans
Huidige cursus loopt tot 27 maart, nieuwe cursus start 8 april (10 lessen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
09:45 - 10:25 Peuterdans
Huidige cursus loopt tot 27 maart, nieuwe cursus start 8 april (10 lessen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
10:30 - 11:30 Dans en Beweging voor 55+ Patty van Zomeren Patty van Zomeren
12:00 - 12:30 BabyYoga
(start bij voldoende aanmeldingen)
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
14:15 - 15:05 Kinderles
Kleuters
8Lonneke(2).JPG Lonneke Bergman
15:05 - 15:55 Kinderles
6 / 7 jaar
8Lonneke(2).JPG Lonneke Bergman
15:55 - 16:55 Kinderles
8 / 9 jaar
8Lonneke(2).JPG Lonneke Bergman
17:45 - 18:45 Streetdance
10 / 14 jaar
Anouk Anouk Veltkamp
 
Dag Tijd Les Docent
Vrijdag
Locatie: 't Mouwtje
13:30 - 14:20 Kinderles
Kleuters
Laura Peters Laura Peters
14:20 - 15:10 Kinderles
Kleuters
Laura Peters Laura Peters
15:10 - 16:00 Mix Kinderles / Streetdance
6 / 9 jaar
Laura Peters Laura Peters
16:00 - 17:00 Theaterklas
6 / 12 jaar
Laura Peters Laura Peters
 
Dag Tijd Les Docent
Zaterdag 09:10 - 10:00 Kinderles
5 / 6 jaar
8Lonneke(2).JPG Lonneke Bergman
10:00 - 10:50 Kinderles
Kleuters
8Lonneke(2).JPG Lonneke Bergman
10:50 - 11:40 Kinderles
6 / 7 jaar
8Lonneke(2).JPG Lonneke Bergman
 

Vakanties & vrije dagen