Lesrooster 2020/2021

Dag Tijd Les Docent
Maandag
Locatie: Naarden
16:30 - 17:30 POP Dansmix
6 / 8 jaar
Anouk Anouk Veltkamp
17:30 - 18:30 POP Dansmix
9 / 12 jaar
Anouk Anouk Veltkamp
18:30 - 19:30 Moderne Dans
12 / 18 jaar
Anouk Anouk Veltkamp
19:30 - 20:45 Jazzdance Fit & Relax
Volwassenen
Marloes Marloes van Zuuk
20:45 - 22:00 Tai Chi
Volwassenen (10-weekse cursus, in september van start)
LOGO CABRIOLE ORIGINEEL.jpg Fredy Melcher
 
Dag Tijd Les Docent
Dinsdag
Locatie: Naarden
15:45 - 16:45 Kinderles
6 / 7 jaar
Laura Peters Laura Peters
16:45 - 17:45 Moderne Dans
8 / 12 jaar
Laura Peters Laura Peters
17:45 - 19:15 Klassiek Ballet
Selectieklas 12 / 16 jaar (spitzen in overleg met docent)
Erik.jpg Erik Constantin
19:15 - 20:45 Klassiek ballet met spitzen
15+ / volwassenen gevorderd (spitzen optioneel)
Erik.jpg Erik Constantin
20:45 - 21:45 Vinyasa Yoga
16+ / volwassenen (10-weekse cursus, in september van start)
Erik.jpg Erik Constantin
 
Dag Tijd Les Docent
Woensdag
Locatie: Naarden
09:00 - 10:00 Vinyasa Yoga
Volwassenen (10-weekse cursus, in september van start)
Erik.jpg Erik Constantin
10:45 - 11:30 Peuterdans
Nieuwe cursus start in september (10 lessen)
Laura Peters Laura Peters
13:30 - 14:30 Kinderles
6 / 7 jaar
Laura Peters Laura Peters
14:30 - 15:20 Kinderles
4 / 6 jaar
Laura Peters Laura Peters
15:20 - 16:20 Klassiek Ballet
8 / 10 jaar
Laura Peters Laura Peters
16:20 - 17:20 Streetdance
7 / 10 jaar
Laura Peters Laura Peters
17:30 - 18:45 Klassiek Ballet
10 / 12 jaar
Laura Peters Laura Peters
19:15 - 20:30 Jazzdance
12 / 18 jaar
Anouk Anouk Veltkamp
20:30 - 21:45 Jazzdance
Volwassenen
Marloes Marloes van Zuuk
 
Dag Tijd Les Docent
Donderdag
Locatie: Naarden
15:45 - 16:45 Klassiek Ballet
Pré-selectieklas 6 / 9 jaar
Laura Peters Laura Peters
16:45 - 18:00 Klassiek Ballet
Selectieklas 9 / 12 jaar
Laura Peters Laura Peters
18:00 - 19:30 Klassiek Ballet
12 / 18 jaar (incl. spitzen in overleg met docent)
Laura Peters Laura Peters
19:30 - 21:00 Klassiek ballet met spitzen
15+ / volwassenen gevorderd (spitzen optioneel)
LauraSchoots (2).JPG Laura Schoots
21:00 - 22:00 Klassiek Ballet
Volwassenen beginnners/intermediate
Marianne Marianne Barmentloo
 
Dag Tijd Les Docent
Vrijdag
Locatie: Naarden
09:00 - 09:45 Dreumesdans
Nieuwe cursus start in september (10 lessen)
Laura Peters Laura Peters
09:45 - 10:30 Peuterdans
Nieuwe cursus start in september (10 lessen)
Laura Peters Laura Peters
10:45 - 11:45 Dansmix en Beweging voor 55+
Volwassenen
Patty van Zomeren Patty van Zomeren
14:45 - 15:45 Kinderles
Start afhankelijk van animo: 4/6 of 6/7 jaar
Kevin Kevin Gumbs
15:45 - 16:45 Boys Dance Class
5 / 8 jaar
Kevin Kevin Gumbs
16:45 - 17:45 Klassiek Ballet
8 / 10 jaar
Kevin Kevin Gumbs
17:45 - 18:45 Boys Dance Class
9 / 12 jaar
Kevin Kevin Gumbs
 
Dag Tijd Les Docent
Vrijdag
Locatie: 't Mouwtje
13:40 - 14:30 Kinderles
4 / 6 jaar
Laura Peters Laura Peters
14:30 - 15:30 Kinderles
6 / 7 jaar
Laura Peters Laura Peters
15:30 - 16:30 Theaterklas
6 / 12 jaar
Laura Peters Laura Peters
16:30 - 17:30 POP Dansmix
4 / 6 jaar
Laura Peters Laura Peters
 
Dag Tijd Les Docent
Zaterdag
Locatie: Naarden
08:30 - 09:15 Peuterdans
Nieuwe cursus start in september (10 lessen)
Laura Peters Laura Peters
09:20 - 10:10 Kinderles
5 / 6 jaar
Laura Peters Laura Peters
10:10 - 11:00 Kinderles
4 / 5 jaar
Laura Peters Laura Peters
11:00 - 12:00 Kinderles
6 / 7 jaar
Laura Peters Laura Peters