LESROOSTER 2018-2019

Dag / tijd Les Docent
Maandag    
15.50 - 16.40 uur Kinderles 5 / 6 jaar Saskia Sap
16.40 - 17.40 uur Mix Klassiek Ballet en Jazzdans 9 / 12 jaar Saskia Sap
18.30 - 19.30 uur Jazzdans tieners 10 / 14 jaar   Marloes van Zuuk
19.30 - 20.45 uur Jazz & Relax Marloes van Zuuk
     
Dinsdag    
16.15 - 17.30 uur Selectieklas 1 Klassiek Ballet 8 / 11 jaar Asuka Watanabe
17.30 - 18.45 uur Selectieklas 2 Klassiek Ballet 11 / 15 jaar Asuka Watanabe
18.45 - 19.00 uur Spitzenles v.a. 12 jaar (alleen in combinatie met 17.30 les) Asuka Watanabe
19.00 - 20.30 uur Klassiek Ballet vergevord. v.a. 15 jaar / volw. incl. spitzen Asuka Watanabe
     
Woensdag    
09.30 - 10.10 uur Dreumesdans / start 5 september 2018 (10 lessen) Patty van Zomeren
10.15 - 10.55 uur Peuterdans / start 5 september 2018 (10 lessen)  Patty van Zomeren
11.00 - 11.40 uur Peuterdans / start 5 september 2018 (10 lessen) Patty van Zomeren
12.00 - 12.30 uur BabyYoga (korte cursus bij voorinschrijving) Patty van Zomeren
13.30 - 14.20 uur Kinderles 6 / 7 jaar Laura Peters
14.20 - 15.10 uur Kinderles kleuters  Laura Peters
15.10 - 16.10 uur Klassiek Ballet 8 / 10 jaar Laura Peters
16.10 - 17.10 uur Klassiek Ballet 10 / 14 jaar Laura Peters
17.10 - 18.00 uur Streetdance 6 / 9 jaar  start bij vold. inschr. Laura Peters
18.00 - 19.00 uur Moderne Dans 8 / 14 jaar Laura Peters
19.00 - 20.15 uur Jazzdans tieners 14 / 20 jaar  vol Marloes van Zuuk
20.15 - 21.30 uur Jazzdans volwassenen gevorderd Marloes van Zuuk
     
Woensdag locatie De Zanderij    
16.15 - 17.15 uur Klassiek Ballet 8 / 10 jaar Marianne Barmentloo
17.15 - 18.30 uur Klassiek Ballet  gevorderd 11 / 15 jaar incl. spitzen Marianne Barmentloo
19.30 - 20.30 uur Klassiek Ballet volwassenen beg. / halfgev. Marianne Barmentloo
     
Donderdag    
17.00 - 18.00 uur Boys Class 6 / 9 jaar Kevin Gumbs
18.00 - 19.00 uur Boys Class 10 / 14 jaar  Kevin Gumbs
19.00 - 20.30 uur Klassiek Ballet gevorderd v.a. 13 jaar incl. spitzen Jacqueline Sap
20.30 - 22.00 uur Klassiek Ballet vergevord. v.a. 15 jaar / volw. incl. spitzen Jacqueline Sap
     
Vrijdag    
09.00 – 09.40 uur Peuterdans / start 7 september 2018 (10 lessen)    Patty van Zomeren
09.45 - 10.25 uur Peuterdans / start 7 september 2018 (10 lessen)  Patty van Zomeren
10.30 – 11.30 uur Dans en beweging voor 55+  Patty van Zomeren
12.00 - 12.30 uur BabyYoga (korte cursus bij voorinschrijving) Patty van Zomeren
14.15 - 15.05 uur Kinderles kleuters   Lonneke Bergman
15.05 - 15.55 uur Kinderles 6 / 7 jaar  vol Lonneke Bergman
15.55 - 16.55 uur Kinderles 8 / 9 jaar  Lonneke Bergman
17.45 - 18.45 uur Streetdance 10 / 14 jaar Anouk Veltkamp
     
Vrijdag locatie 't Mouwtje   
14.20 - 15.10 uur Kinderles kleuters  vol Laura Peters
15.10 - 16.00 uur Kinderles / Streetdance 6 / 9 jaar  Laura Peters
16.00 - 17.00 uur Theaterklas 6 / 12 jaar  Laura Peters
     
Zaterdag    
10.00 - 10.50 uur Kinderles kleuters  Lonneke Bergman
10.50 - 11.40 uur Kinderles 6 / 7 jaar  Lonneke Bergman
     


De lessen in rood vinden plaats in korte cursussen die starten in september, januari en maart.

Vakanties en vrije dagen 2018-2019:

Herfstvakantie: ma. 22 oktober t/m zo. 28 oktober 2018

Sinterklaasfeest: wo. 5 december 2018

Kerstvakantie: ma. 24 december 2018 t/m zo. 6 januari 2019

Voorjaarsvakantie: ma. 18 februari t/m zo. 24 februari 2019

Paas-/Meivakantie: vr. 19 april t/m zondag 5 mei 2019

Hemelvaart: do. 30 mei t/m zo. 2 juni 2019

Pinksteren: zo. 9 en ma. 10 juni 2019

Zomervakantie: ma. 1 juli t/m zo. 1 september 2019